KONTAKT

LED House OÜ

Reg nr.: 10194229
KMKR nr.: EE100348303
Kadaka tee 3 Tallinn 10621 Eesti
info@ledhouse.ee

Oleme avatud tööpäevadel E-R kella 9.00 - 17.00ni.

Kontor +372 56 202 303

Meeskond:

Müük:
Liina Tarve +372 56 800 979 liina@ledhouse.ee
Kristi Truu +372 56 700 704 kristi@ledhouse.ee

Ladu:
Martin Erlich erlich@ledhouse.ee

Valgusarvutused:
Heldur Heiste +372 56 33 8566 heldur@ledhouse.ee

Tehnik:
Henri Neemelaid henri@ledhouse.ee  

Tegevjuht:
Martin Vabul martin@ledhouse.ee

Kui saite meie juures positiivse kogemuse, siis jagage seda infot ka teistega. Google arvustused. 

KONTAKT